Praca!

Szkoła Matematyki 5+ poszukuje najlepszych nauczycieli i korepetytorów matematyki, chemii i fizyki. Zajęcia odbywają się z dojazdem do uczniów w wybranej przez nauczyciela lokalizacji.

Poszukujemy:

- Kreatywnych korepetytorów i nauczycieli dla których nauka jest pasją
- Mają doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć
- Posiadają motywację i umiejętność doskonalenia merytorycznych, dydaktyczno-metodycznych oraz wychowawczych kompetencji nauczycielskich
- Są dyspozycyjni przynajmniej 10 godzin tygodniowo w tym 5 godzin popołudniu
- Mają znajomość wymagań egzaminacyjnych i standardów oceniania Egzaminu Maturalnego wyznaczonych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną
- Wyróżniają się pozytywną energią i zdolnością w przekazywaniu wiedzy

Oferujemy:

- Elastyczną formę zatrudnienia
- Sam decydujesz, w jakich godzinach prowadzisz zajęcia
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w szkole matematyki
- Dla najlepszych wystawiamy referencje
- Stabilność zatrudnienia (lekcje regularnie odbywają się również w okresie wakacyjnym)
- Konkurencyjna stawka godzinowa wraz z systemem motywacyjnym

CV prosimy przesyłać na adres email: biuro@szkola-5plus.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.